07. 06. 2022

Dětské sportovní odpoledne - T.J. Sokol Plzeň - Doubravka

Největší událost našeho sokolského roku - Dětské sportovní odpoledne, které se uskuteční v úterý 7. června od 16.30 hod. S dětmi bychom rádi jejich svátek oslavili skutečným sportovním sedmibojem završeným dětským mini maratonem (dobrovolný). Všechny disciplíny budou uzpůsobeny jak pro ty nejmenší děti, tak i starší zkušené školáky. Na každého bude samozřejmě už za samotnou účast čekat malá odměna. Akce se koná ve venkovním areálu.

Vyhodnocení a předání medailí v jednotlivých věkových kategoriích se uskuteční o týden později - v úterý 14. června v 16.30 hod. na stejném místě. Následovat bude program v duchu zábavného rodinného odpoledne, kdy budou do akce a soutěžení zapojeni skutečně všichni - děti i dospělí. Očekáváme tedy, že ve sportovním tentokrát dorazí i rodiče.

V uvedených úterních termínech se pravidelná cvičení rodičů a dětí (16 hod.), ani cvičení předškoláků (17 hod.) neuskuteční. Těšíme se na vás všechny, přijďte si zasoutěžit a zúročit celoroční snažení vašich dětí. Určitě vám rády předvedou svoje sportovní dovednosti a poměří síly se svými kamarády.