Sokol roku 2020
nominace prodloužena do 28. 2. 2021

26. 01. 2021

Vyhlášení cen prestižní sokolské ankety Sokol roku 2020 se blíží. Nominujte sestry a bratry ze svých jednot, kteří si ocenění, podle Vás, zaslouží. Uzávěrka nominací je 28. 2. 2021. I letos má anketa 16 kategorií a budou se opět oceňovat nejen sportovci, ale i cvičitelé, trenéři a v neposlední řadě i kulturní a vzdělavatelské počiny.

Odbor Všestrannosti

Cvičitele nominuje jednota, župa vybere jednoho nejlepšího v každé kategorii a vyplní formulář na níže uvedených odkazech. Na OV ČOS proběhne další kolo výběru těch nejlepších. Výzva byla na župy poslána v listopadu 2020. Přestože v roce 2020 byla veškerá činnost značně omezena, víme, že na jednotlivých župách či jednotách prokázali mnozí cvičitelé aktivitu a vzniklo mnoho nových a dobrých nápadů.

KATEGORIE

• Cena Radky Daňkové – objev roku 18-35 let
  • Cvičitelka roku
  • Cvičitel roku
  • Kolektiv roku

Určitě najdete v každé župě někoho, koho můžete nominovat aspoň do některé z kategorií.

Formulář pro nomininaci jednotlivců

Formulář pro nominaci kolektivu

Odbor Sportu

Všechny potřebné informace, včetně kategorií, do kterých můžete sokoly nominovat, najdete ZDE.

Vzdělavatelský odbor

Chceme ocenit mimořádné počiny v rámci sokolské kultury a vzdělavatelské práce. Navržen může být jednotlivec, kolektiv, jednota nebo i župa.

KATEGORIE

• Kulturní počin
  • Vzdělavatelský počin
  • Cena ČOS Fair Play Aloise Hudce

Formulář pro všechny kategorie ZDE.

Veškeré informace o anketě, včetně loňských výsledků, jsou ZDE.

sokol roku