Přidejte se k Sokolskému běhu republiky
a zaplňte s námi prázdná místa na mapě!

17. 04. 2021

Na oslavu výročí vzniku Československa si připomínáme legendární štafetový běh, který sokolové připravili přesně rok po založení Československé republiky. Letos už potřetí pořádáme v návaznosti na něj sérii běhů po celé České republice, jejichž účastníci z řad veřejnosti i sokolů oslaví pohybem říjnové výročí republiky.

Připojte se i Vy se svou jednotou či župou k organizaci této oslavy výročí vzniku Československa 28. října a rozběhejte svou obec v národních barvách! Díky vám si budou moct lidé zazávodit na Sokolském běhu republiky opravdu všude po Česku. Registrace pro závodníky budou spuštěny 28. 4. 2021 na www.behrepubliky.cz.

V loňském roce se Sokolský běh republiky uskutečnil na celkem 32 místech v ČR a na 2 místech v USA. Doufáme, že pro letošní ročník závody ještě více rozšíříme. Přihlaste tedy svou jednotu či župu a staňte se součástí Sokolského běhu republiky na oslavu výročí 28. října 2021! Pro více informací ohledně organizace závodů prosím kontaktujte TJ Sokol Čertovka na certovka@sokol.eu.

Přihlaste svou jednotu zde

Podívejte se na video z loňského ročníku Sokolského běhu republiky

Na mapě vidíte místa, kde se loni konal Sokolský běh republiky. Připojte se k nim letos i Vy a pomozte nám zaplnit bílá místa na mapě!

Veškeré aktuální informace najdete na webu www.behrepubliky.cz a na našich sociálních sítích (FB, IG). Sportu zdar!

Tým Sokolského běhu republiky

běh republiky 2020 mapa