21. 06. 2020

Přebor ČOS ve ve sportovní gymnastice

PŘEBOR ČOS VE SPORTOVNÍ GYMNASTICE
ŽÁKOVSKÝCH MUŽSKÝCH SLOŽEK

Pořadatel: Z pověření OS ČOS oddíl sportovní gymnastiky Sokol Brno I

Datum: Neděle 21. 6. 2020

Místo: Sokolovna a hala T. J. Sokol Brno I, Kounicova 20/22, Brno, 602 00, Tel./Fax: 541 212 805

Činovníci závodu:

• jednatel: Jan Caska
  • hospodář: Veronika Blašková
  • technická četa: Jan Caska ml.
  • počtářská komise: Veronika Blašková
  • hlavní rozhodčí: Pavel Dus
  • zdravotní dozor: Jan Káčer

Přihlášky: Do 12. 6. 2020 prostřednictvím gisu nebo mail: blaskova.veronika@gmail.com

Jízdné: Všechny oddíly na vlastní náklady.

Stravné: Všechny oddíly na vlastní náklady.

Závodní kancelář: Bude otevřena v místě závodu v 9,00 – 9,45 hod a pak operativně dle kategorií.

Nominace vrchních rozhodčích:

Akrobacie – Bráblík Richard, kůň – Vlk Martin, kruhy – Řezáč Vratislav, přeskok – Hedbávný Petr, bradla – Vopelka Michal, hrazda – Kocián Vilém.

Každý zúčastněný oddíl je povinen zajistit nejméně 1 rozhodčího na vlastní náklady (panel E).
Nominovaným rozhodčím bude proplaceno jízdné a odměna za rozhodování 800,-Kč (D), ostatním – odměna za rozhodování dle počtu sledů (D, E sled á  250,- max. celkem 600,- Kč).

Startují: družstva 2 + 1 a jednotlivci

Disciplíny a obtížnost dle ZP platného od 1. 1. 2016 a s úpravami 2019:

• Nejmladší žáci 7 – 9 let (přeskok – bedna na šíř 0,8 m, přemet 2,0, nepřevratový skok 1,0)
  • Mladší žáci do  12 let

POZNÁMKA:

1. V kategorii nejmladší žáci mohou startovat závodníci o rok starší, pokud nejsou registrovanými závodníky ČGF.
  2. Kategorie nejmladších nemá rozcvičení před startem na jednotlivých nářadích! Pouze rozcvičení před zahájením závodu.
  3. V přeboru ČOS nelze v družstvech hostovat.
  4. Každý závodník obdrží účastnickou medaili.

Podmínka účasti: Včas zaslaná přihláška a prezentace v závodní kanceláři. Členové oddílů ČOS průkaz ČOS se zaplacenými příspěvky na r. 2020. Platná lékařská prohlídka. Průkaz pojištěnce.

Startovné: 400,- Kč na závodníka.

Úbor: Pro družstva jednotný, rozhodčí dle předpisu.

Časový pořad:

• Prezence vždy nejpozději 50 minut před zahájením závodu příslušné kategorie.
  • porada trenérů a rozhodčích                                           10,15
  • rozcvičení nejmladších žáků                                            10,00 – 11,00
  • nástup a zahájení přeboru ČOS                                       11,00
  • závod nejmladších žáků                                                 11,15 – 15,15
  • vyhlášení výsledků                                                         12,30
  • rozcvičení mladších žáků                                                12,45 – 13,45
  • závod mladších žáků                                                      13,50 – 15,45
  • vyhlášení výsledků mladších žáků, ukončení přeboru        16,00

Změna časového programu je vyhrazena pořadateli (sloučení či stanovení většího počtu sledů, vyhlášení výsledků s ohledem na zachování bezpečnosti), další porady trenérů a rozhodčích operativně.